Narciarstwo alpejskie - Igrzyska młodzieży szkolnej 2012
Na trasie rywalizowali przedstawiciele 10 szkół, w sumie 89 osób. Kierownikiem zawodów był Tomasz Baliczek, a sędzią głównym Ewa Bereś.
Wynik końcowe
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Szkoła |
Czas 1 |
Czas 2 |
Suma |
1 |
Król Karolina |
SP 2 |
23,85 |
24,47 |
48,32 |
2 |
Jarząb Joanna |
SP 7 |
27,56 |
26,85 |
54,41 |
3 |
Zdunkiewicz Justyna |
SP 3 |
28,48 |
27,16 |
55,64 |
4 |
Kotlarz Joanna |
SP 7 |
28,54 |
28,92 |
57,46 |
5 |
Kołbon Majka |
SP 18 |
30,41 |
30,41 |
60,82 |
6 |
Wojnarowska Natalia |
SP 11 |
30,47 |
30,95 |
61,42 |
7 |
Wójcik Katarzyna |
SP 14 |
31,45 |
30,67 |
62,12 |
8 |
Skotnicka Kinga |
SP 2 |
33,91 |
31,84 |
65,75 |
9 |
Stępień Oliwia |
KSP |
35,61 |
36,03 |
71,64 |
10 |
Miksztal Julia |
SP 7 |
36,06 |
37,02 |
73,08 |
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Szkoła |
Czas 1 |
Czas 2 |
Suma |
1 |
Opoka Aleksandra |
SP 7 |
24,19 |
24,48 |
48,67 |
2 |
Dąbrowska Julia |
SP 7 |
26,73 |
26,42 |
53,15 |
3 |
Fałowska Kinga |
SP 7 |
28,57 |
28,16 |
56,73 |
4 |
Solska Julia |
SP 7 |
30,20 |
30,12 |
60,32 |
5 |
Kozik Aleksandra |
SP 3 |
30,58 |
31,10 |
61,68 |
6 |
Rams Dominika |
KSP |
31,23 |
33,30 |
64,53 |
7 |
Bertsch Natalia |
SP 2 |
32,59 |
32,02 |
64,61 |
8 |
Zarzeka Gabriela |
SP 3 |
34,80 |
33,54 |
68,34 |
9 |
Groń Julia |
SP 21 |
36,24 |
35,42 |
71,66 |
10 |
Grzegorzek Weronika |
SP 21 |
36,28 |
36,28 |
72,56 |
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Szkoła |
Czas 1 |
Czas 2 |
Suma |
1 |
Michałowski Tomasz |
SP 7 |
24,70 |
24,65 |
49,35 |
2 |
Talar Bartosz |
SP 18 |
26,36 |
25,76 |
52,12 |
3 |
Kurzeja Jakub |
SP 7 |
27,42 |
26,50 |
53,92 |
4 |
Grybel Emil |
SP 7 |
27,51 |
28,31 |
55,82 |
5 |
Grybel Konrad |
SP 7 |
28,02 |
29,11 |
57,13 |
6 |
Siewruk Konrad |
SP 3 |
29,04 |
29,94 |
58,98 |
7 |
Wzorek Maciej |
SP 3 |
29,61 |
29,41 |
59,02 |
8 |
Osiowski Maksymilian |
Kat.SP |
30,31 |
29,63 |
59,94 |
9 |
Rams Piotr |
Kat.SP |
30,21 |
30,00 |
60,21 |
10 |
Rams Konrad |
Kat.SP |
30,71 |
32,10 |
62,81 |
11 |
Osiowski Aleksander |
Kat.SP |
31,26 |
31,61 |
62,87 |
12 |
Jankowicz Kacper |
SP 2 |
33,27 |
32,37 |
65,64 |
13 |
Basiaga Igor |
SP 11 |
34,41 |
33,07 |
67,48 |
14 |
Wnęk Mikołaj |
SP 2 |
34,61 |
32,94 |
67,55 |
15 |
Polański Tymoteusz |
SP 2 |
34,13 |
34,06 |
68,19 |
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Szkoła |
Czas 1 |
Czas 2 |
Suma |
1 |
Czerwiński Michał |
SP 11 |
22,29 |
22,60 |
44,89 |
2 |
Złocki Jan |
SP 15 |
23,89 |
23,48 |
47,37 |
3 |
Sopata Kacper |
SP 7 |
24,43 |
24,31 |
48,74 |
4 |
Talar Tomasz |
SP 18 |
24,26 |
24,75 |
49,01 |
5 |
Zapała Artur |
SP 15 |
25,23 |
25,90 |
51,13 |
6 |
Zwolennik Bartosz |
SP 18 |
26,72 |
26,33 |
53,05 |
7 |
Gruca Kacper |
SP 18 |
29,29 |
29,04 |
58,33 |
8 |
Borowski Kacper |
SP 15 |
29,30 |
29,30 |
58,60 |
9 |
Ruchała Artur |
SP 21 |
31,67 |
30,96 |
62,63 |
10 |
Szabliński Tomasz |
SP 2 |
31,71 |
32,21 |
63,92 |
11 |
Kohli Bartłomiej |
SP 21 |
33,00 |
32,92 |
65,92 |
12 |
Maślanka Mikołaj |
Kat. SP |
32,40 |
33,55 |
65,95 |
13 |
Sromek Michał |
SP 3 |
33,11 |
33,71 |
66,82 |
Klasyfikacja drużynowa
Szkoła Podstawowa nr 7 |
93 |
I |
Szkoła Podstawowa nr 3 |
62 |
II |
Szkoła Podstawowa nr 18 |
48 |
III |
Szkoła Podstawowa nr 2 |
45 |
IV |
Katolicka Szkoła Podstawowa Szkoła |
35 |
V |
Szkoła Podstawowa nr 11 |
35 |
VI |
Szkoła Podstawowa nr 21 |
33 |
VII |
Szkoła Podstawowa nr 15 |
24 |
VIII |
Szkoła Podstawowa nr 14 |
14 |
IX |
Szkoła Podstawowa nr 20 |
13 |
X |
Organizatorem zawodów był Zespół Placówek Oświatowo Wychowawczych w Nowym Sączu oraz Zespół Szkół Społecznych SPLOT.
Zespoły otrzymały pamiątkowe medale, puchary za pierwsze trzy miejsca i dyplomy ufundowane przez Zespół Szkół Społecznych SPLOT w Nowym Sączu.
(JEC)